28. dubna 2016 v 11:23 | Milda
Boletice - Kr. Lípa 6:2 (4:1)

Sestava Boletic: Vorel, Šorm, Hyl, Švec, Horáček (80. Rohlíček), Ženíšek, Ranftner, Šindelář, Znojemský, Janovský, Cimpl (80. Husák).

Sestava Lípy: Drahoňovský, Huňara, Bár, Sekyra, Pešír, Smejkal, Alfery, Roubíček, Holubek, Novák, Matějka.

Úvod zápasu nám vyšel dokonale, když ve 3. minutě našel M. Janovský O. Cimpla, který nás poslal do vedení - 1:0. Potom se hrál vyrovnaný zápas, který přinesl zajímavé okamžiky na obou stranách, ale bez velkých šancí. Ve 35. minutě jsme se dostali do dvoubrankového vedení, když na konci rychlého brejku byl M. Janovský - 2:0. Ve 41. minutě jsme předvedli další rychlý brejk, tentokráte skóroval O. Cimpl - 3:0. Ve 42. minutě završil O. Cimpl hattrich, když se trefil z přímého kopu - 4:0. Ve 45. minutě jsme potom nedokázali po přímém kopu hostí odvrátit míč do bezpečí a hostující M. Pešír upravil na 4:1.

Ve druhé polovině jsme v 55. minutě zvýšili na 5:1, když se podruhé v zápase trefil M. Janovský. Potom se hrál otevřený fotbal, dobré zákroky si připsal i J. Vorel. V 77. minutě jsme střelou M. Ženíška zvyšovali již na 6:1. V minutě 82. pak hostující T. Novák upravil s pomocí teče na konečných 6:2.

V dalším kole nepojedeme daleko. V sobotu 30.04.2016 se představíme v Těchlovicích. Zápas se hraje již od 15:00 hodin.

D. Poustevna - Boletice

20. dubna 2016 v 16:21 | Milda
D. Poustevna - Boletice 3:4 (1:2)

Sestava Poustevny: Hofman, Soukup, Svačina (24. Příhoda), Heyl, Galbavý (82. Šafranek), Mitternacht, Karpíšek, Kern, Lebeda (61. Tomek), Hrdlička, Koleňák (50. Hájek).

Sestava Boletic: Procházka, Ženíšek, Hyl, Šindelář, Horáček (71. Klaban J.), Švec, Znojemský, Klaban R., Ranftner, Janovský, Cimpl.

V dalším kole jsme se představili na hřišti Dolní Poustevny.

Ihned po rozehře se domácí dostali do vedení, když po 25 vteřinách skóroval D. Galbavý - 1:0. Potom jsme měli několik velkých šancí, ale dlouho jsme nedokázali vyrovnat. To se nám podařilo ve 29. minutě, když se před brankáře dostal M. Ženíšek a chladnokrevně vyrovnal - 1:1. Za 5 minut jsme se dostali do vedení, když se z přímého kopu trefil do pravého horního rohu domácí brány M. Šindelář - 1:2. Pak měli šance také domácí, ale P. Procházka nejprve jednu sám zneškodnil a při druhé z prázdné brány vykopával M. Hyl. Do přestávky se tak skóre již nezměnilo.

Ve druhém poločase se domácím v 53. minutě podařilo vyrovnat, když nejprve jejich přímý kop orazítkoval břevno, ale následně se dostal k D. Galbavému, který měl před prázdnou bránou snadnou pozici - 2:2. Nám se ale podařilo dvakrát rychle odpovědět. V 55. minutě svoji akci přesně zakončil O. Cimpl - 2:3. A v 59. minutě se stejný hráč prosadil trochu šťastně po rohovém kopu - 2:4. Místo klidného závěru jsem si opět zkomplikovali situaci, když po špatné rozehrávce přišel faul M. Švece a domácí D. Karpíšek se z nařízené penalty nemýlil. V 70. minutě tak skóre bylo 3:4. Domácí vrhli všechno do útoku, ale vyrovnat se jim již nepodařilo. Připsali jsme si tak první jarní body.

V dalším kole se představíme na domácím hřišti. V sobotu 23.04.2016 od 17:00 hodin přivítáme Kr. Lípu.

Markvartice - Boletice

16. dubna 2016 v 12:24 | Milda
Markvartice - Boletice 3:2 (2:1)

Sestava: Vorel - Klaban R., Znojemský, Ženíšek, Švec - Beutler, Šindelář, Ranftner, Janovský, Šorm (80. Malec) - Rohlíček (46. Cimpl).

V dalším kole jsme zajížděli do Markvartic.

Úvod zápasu nám nevyšel. Po naší chybě jsme již v 6. minutě inkasovali lacinou branku, kterou pohodlně vstřelil P. Sluka - 1:0. Potom jsme hru zpřesnili a ve 27. minutě jsme vyrovnali na 1:1, když se hlavou prosadil L. Ranftner. Ve 41. minutě po naší chybě postupoval na J. Vorla sám domácí útočník, kterého J. Vorel vychytal. Domácí útočník ale přes našeho brankáře přepadl a rozhodčí odpískal pokutový kop, který T. Svoboda proměnil - 2:1. Do přestávky se skóre již nezměnilo.

Hned ve 46. minutě jsme inkasovali další lacinou branku, když se trefil P. Raba - 3:1. Potom nás podržel J. Vorel, který zneškodnil nájezd domácího útočníka. V 71. minutě se nám podařilo snížit, když se po rohovém kopu opět hlavou prosadil L. Ranftner - 3:2. V 72. minutě byli vyloučeni domácí V. Polan a náš T. Beutler. Do konce zápasu se nám již nepodařilo vyrovnat, ikdyž příležitosti jsme k tomu měli.

Další zápas odehrajeme v sobotu 16.04.2016 od 17:00 v Dolní Poustevně.

Boletice - D. Habartice

10. dubna 2016 v 18:28 | Milda
Boletice - D. Habartice 2:5 (1:2)

Sestava: Klaban R. - Znojemský, Hyl, Ženíšek, Janovský - Beutler, Ranftner, Šorm, Švec - Rohlíček (59. Husák).

Do vedení se v tomto zápase dostali hosté, když v 15. minutě byl na konci jejich rychlé akce úspěšný střelec M. Klemera - 0:1. My jsme potom měli velké šance na vyrovnání, ale žádnou jsme neproměnili. Tak trestali opět hosté, když ve 27. minutě zvýšili zásluhou E. Horváta. na 0:2. Nám se podařilo snížit ve 43. minutě, když M. Janovský našel M. Šindeláře a ten sám před bránkářem nezaváhal - 1:2.

Ve druhém poločase jsme měli územní převahu, ale bez větších šancí. Tak se opět ke slovu dostali hosté, konkrétně P. Horvát, který se v 68. a 78. minutě dvakrát prosadil - 1:4. V 80. minutě byl ve vápně faulován S. Šorm a P. Znojemský penaltu proměnil - 2:4. V 87. minutě pak dal výsledku konečnou podobu E. Horvát - 2:5.