11. června 2016 v 20:26 | Milda
St. Křečany - Boletice 1:3 (1:1)

Sestava Křečan: Mohr, Dvořák, Calvitti, Tichý (20. Hlinka), Stach, Němeček, Horák, Beneš, Hroděj (55. Vaněk), Adamec, Talanov.

Sestava Boletic: Vorel, Klaban R., Hyl, Švec (62. Klaban J.), Šorm, Ženíšek, Znojemský, Ranftner, Šindelář, Zupko, Rohlíček.

Úvod našeho posledního venkovního zápasu vyšel domácím a v 7. minutě se dostali do vedení, když úspěšným střelcem byl J. Talanov - 1:0. Poté se hra odehrávala hlavně mezi velkými vápny, s minimem střel. Vzrušení tak přišlo až ve 38. minutě, když se nechal po dvou žlutých kartách vyloučit J. Rohlíček. Od té doby se hrál poměrně nervózní fotbal. Do přestávky jsme ale ještě dokázali vyrovnat. Po rychlé rozehrávce volného kopu našel S. Šorm svým centrem M. Šindeláře, který se sám před poloprázdnou bránou nemýlil - 1:1.

Úvod druhého poločasu vyšel nám. Ve 47. minutě D. Zupko pronikl do vápna, kde byl faulován a dostali jsme možnost zahrávat pokutový kop. R. Klaban nezaváhal a poslal nás do vedení - 1:2. V 52. minutě pak byl po druhé žluté kartě vyloučen také domácí hráč, konkrétně A. Hlinka. V minutě 63. jsme pak dle našeho stopera předvedli akci s ligovými parametry, na jejímž konci stál úspěšný střelec M. Ženíšek - 1:3. Do konce zápasu zápasu se již skóre nezměnilo.

V sobotu 18.06.2016 od 17:00 hodin se představíme v posledním kole na domácím hřišti, když přivítáme Jiřetín p.J. a bude to přímý souboj o druhé místo.

Boletice - Verneřice

10. června 2016 v 10:39 | Milda
Boletice - Verneřice 4:2 (3:1)

Sestava Boletic: Vorel, Klaban R., Hyl, Švec (63. Zupko), Beutler, Znojemský (60. Klaban J.), Ženíšek, Ranftner, Šindelář (75. Husák), Šorm, Rohlíček.

Sestava Verneřic: Choura, Drbal, Rokos, Kopecký, Běhunek (46. Zahradník), Mlejnek (63. Didi), Sovadina Mi., Drlík, Klouček, Horejš (77. Sovadina Ma.), Hnízdo.

Úvod zápasu nám vyšel a v 10. minutě jsme se dostali do vedení, když po pěkné akci J. Rohlíčka, T. Beutlera a L. Ranftnera dával poslední jmenovaný do prázdné brány - 1:0. V 15. minutě jsme vedení navýšili, když S. Šorm pěkně uvolnil M. Šindeláře, který střelou k tyči zvýšil na 2:0. Ve 20. minutě jsme si ale nepohlídali rychlou rozehrávku hostí a výsledkem byla nádherná střela M. Drlíka, která vymetla všechny pavučiny v levé šibenici za bezmocným J. Vorlem - 2:1. V minutě 31. jsme si ale dvoubrankové vedení vzali zpět, když L. Ranftner vysunul M. Švece, který postupoval sám na brankáře a svůj únik zakončil brankou na 3:1. Do přestávky se již skóre nezměnilo.

Ve druhém poločase jsme nejprve přečkali dvě veliké šance hostí, když jednu z nich zachraňoval na brankové čáře akrobaticky M. Hyl. Poté jsme však již kontrolovali hru. V 63. minutě jsme vstřelili čtvrtou branku, když hostující brankář po rohovém kopu udělal chybu a vyrazil míč jen k M. Ženíškovi, který měl jednoduchou pozici - 4:1. V 80. minutě potom hosté upravili na konečných 4:2, když po faulu S. Šorma byl nařízen pokutový kop, který L. Hnízdo proměnil.

V dalším, předposledním kole se představíme na hřišti ve Starých Křečanech. Zápas je na programu v sobotu 11.06.2016 s výkopem již od 14:00 hodin.