29. září 2016 v 17:21 | Milda
Boletice - Přestanov 1:0 (1:0)

Sestava Boletic: Vorel, Ženíše, Plosza (24. Michalec), Šindelář, Šorm (82. Bernat), Švec, Znojemský, Ranftner, Beutler, Rohlíček, Cimpl.

Sestava Přestanova: Staněk, Říha, Voráček, Krušina, Pavlík, Levinský, Pospíšil, Šmejkal, Vondryska, Charvát, Tvrdík.

V prvním poločase jsme měli více ze hry, ale dokázali jsme se prosadit pouze jednou, když ve 26. minutě vyslal P. Znojemský do úniku J. Rohlíčka, který vstřelil, ja kse později ukázalo, jedinou branku utkání - 1:0. Do přestávky jsme již žádnou z velkých šancí neproměnili.

Druhý poločas jsme odehráli velice špatně, ale naštěstí hosté nedokázali naši bezradnost potrestat. Podržel nás J. Vorel, kterému dvakrát pomohli také spoluhráči, když zabránili míči projít do prázdné brány. Na druhé straně nenápadná hlavička T. Beutlera skončila na břevně. Skóre se tak již nezměnilo.

Kaňkou bylo zranění hostujícího hráče M. Vondrysky, kterého musela odvézt záchranná služba s těžkým otřesem mozku. Přejeme brzké uzdravení.

V příštím kole zajíždíme k utkání do H. Podluží, kde se představíme v neděli 02.10.2016 od 15:00 hodin.

Heřmanov - Boletice 4:5 (3:2)

21. září 2016 v 21:24 | Milda

Sestava Heřmanova: Čislák, Majerik, Čapek, Vlasák, Havlíček, Váňa (67. Vašák), Mataj, Rojko, Líbal, Betyár (46. Wenzel), Majer.

Sestava Boletic: Vorel, Ženíšek, Plosza, Šindelář, Švec, Znojemský (75. Matys), Ranftner, Beutler, Rohlíček (89. Procházka), Cimpl, Zupko (46. Šorm).

Ve 4. kole jsme se představili na půdě Heřmanova. Úvod zápasu nám vyšel, když se po rohovém kopu prosadil T. Beutler - 0:1, čímž odstartoval divokých 30 minut. V 9. minutě totiž domácí vyrovnali na 1:1, úspěšným střelcem byl P. Líbal, který se prosadil také po rohovém kopu. Ve 13. minutě už domácí vedli 2:1, když se prosadil T. Vlasák. V 16. minutě po rychlém brejku R. Majerik přehodil vyběhnuvšího J. Vorla a bylo to 3:1. Naštěstí se nám podařilo rychle snížit, když přímý kop M. Šindeláře ve 21. minutě proletěl malým vápnem a zastavil se až v síti - 3:2. Zhruba ve 30. minutě mohli domácí znovu odskočit na dvoubrankový rozdíl, to když ve vápně fauloval D. Zupko a domácí zahrávali pokutový kop. J. Vorel ale střelu domácího J. Mataje vyrazil. Do poločasu jsme měli ještě dvě velké šance, ale J. Rohlíček ani O. Cimpl nemířili přesně.

Ve druhém poločase jsme se chtěli pokusit vyrovnat, ale opak byl pravdou. V 53. minutě R. Rojko chytrou střelou přeloboval vyběhnuvšího J. Vorla a bylo to 4:2. Potom ale přišly okamžiky O. Cimpla. Ten se nejprve v 57. minutě prosadil hlavou po rohovém kopu a snížil na 4:3. O minutu později potom vyrovnal, když po nahrávce J. Rohlíčka povodil 3 hráče domácích a střelou k tyči srovnal na 4:4. Domácí potom začali útočit, čímž se nám naskytlo několik dobrých příležitostí k brejkům, žádný jsme ale dlouho nemohli využít. Domácí měli také šance, ale J. Vorel již žádný míč za svá záda nepustil. V 88. minutě potom přišlo rozhodnutí. T. Beutler vyslal do zakončení J. Rohlíčka, který udělak kličku brankářovi a zápas rozhodnul - 4:5.

V příštím kole se představíme na domácím hřišti, když přivítáme tým Přestanova. Zápas je na programu v sobotu 24.09.2016 od 13:00 hodin.

První body v B. třídě!!!

21. září 2016 v 21:17 | Milda
Boletice - Velký Šenov 5:3 (1:2)

Sestava Boletic: Vorel, Plosza, Ženíšek, Zupko (71. Šorm), Beutler (71. Klaban J. 77. Horáček), Šindelář, Znojemský, Ranftner, Cimpl, Rohlíček.

Sestava Šenova: Tesař, Fučík, Podhora, Bálek, Kříž, Vébr (46. Skyva), Kozák, Zbončák (85. Bílý), Smejkal (67. Toman), Pánik, R. Vichterey (90. Zdráhal).

V dalším kole jsme na domácím hřišti přivítali tým Velkého Šenova. Zápas se odehrál ve velkém vedru a divákům se musel líbit.

Na začátku zápasu jsme získali mírnou převahu, ale do vedení se dostali hosté, když po chybě M. Ženíška postupoval na J. Vorla hostující R. Vichterey, který s přehledem otevřel skóre - 0:1. Hned o minutu později to bylo 0:2, když stejný hráč využil našeho nedůrazného bránění. My jsme se do zápasu dokázali vrátit v minutě 25., když se hezky trefil J. Rohlíček - 1:2. Do konce poločasu se skóre již nezměnilo, ikdyž náš O. Cimpl měl několik výborných šancí. Na druhé straně těsně před přestávkou nastřelili hosté tyč naší brány.

V úvodu druhého poločasu padly v rychlém sledu tři branky. Nejprve ale hosté dostali velkou šanci na zvýšení náskoku v podobě pokutového kopu, který byl odpískán po zákroku M. Švece. Naštěstí ale R. Vichterey poslal svou střelu těsně vedle levé tyče. Hned z následujícího protiútoku

Hostovice - Boletice

7. září 2016 v 11:06 | Milda
Hostovice - Boletice 5:1 (2:1)

Sestava Hostovic: Koželuh, Sibal P., Černohorský, Dvořák, Křesánek, Veselý (85. Steklý), Slavíček (74. Šabani), Harciník (65. Sibal J.), Tovara, Langer, Kodat.

Sestava Boletic: Vorel, Ženíšek, Šindelář (Novák M.), Šorm, Bernat (67. Procházka), Švec, Znojemský, Ranftner, Klaban J., Beutler, Rohlíček.

Úvod zápasu patřil tlaku domácích, ze kterého ale nedokázali vytěžit vedoucí branku. Poté jsme se osmělili také my. Bohužel jsme ale naše šance také nedokázali proměnit. Do vedení se tak dostli domácí, když po pěkné akci ve 30. minutě otevřel skóre D. Veselý - 1:0. V minutě 36. jsme vyrovnali, když se po přihrávce L. Ranftnera prosadil J. Rohlíček - 1:1. Vyrovnaný stav jsme bohužel udrželi jen do 39. minuty, to se po rohovém kopu prosadil A. Černohorský - 2:1. Do poločasu toto skóre již zůstalo nezměněno.

Ve druhém poločasu jsme měli velkou šanci na vyrovnání, ale hlavičku L. Ranftnera zlikvidoval perfektním zákrokem domácí brankář. v 64. minutě dostali domácí možnost zahrávat přímý volný kop a J. Dvořák zvýšil na 3:1. V 79. minutě pak zápas prakticky rozhodnul A. Veselý, který šel sám na J. Vorla a nemýlil se - 4:1. Ze stejné situace pak v 87. minutě A. Černohorský uzavřel skóre - 5:1.

Další zápas odehrajeme v sobotu 10.09.2016 od 13:30 hodin na domácím hřišti, když přivítáme Velký Šenov.