21. listopadu 2016 v 23:18 | Milda
Boletice - Šluknov 2:5 (2:2)

Sestava Boletic: Vorel, Klaban R., Michalec, Šindelář, Znojemský, Švec (75. Procházka), Beutler, Ranftner (73. Matys), Šorm, Bernat, Rohlíček (78. Jarolím).

Sestava Šluknova: Ticháček, Lukáč, Hák, Šach, Polák, Svoboda, Knížek (46. Kirchner), Mikula, Horák (88. Schneider), Hajduk, Mládek.

Úvod zápasu nám vyšel, když jsme se po šťastném gólu J. Rohlíčka dostali v 5. minutě do vedení - 1:0. Hosté ale dokázali rychle stav otočit, když se prosadili po standardních situacích. Nejprve v 7. minutě P. Horák vyrovnal a v 16. minutě J. Hajduk skóre otočil - 1:2. Potom jsme byli dlouho v útlumu. Až posledních deset minut jsme odehráli slušně a odměnou nám bylo vyrovnání, když se po standardní situaci prosadil ve 42. minutě L. Ranftner - 2:2. Do poločasu se již skóre nezměnilo.

Úvod druhého poločasu se nám nevydařil, dvakrát jsme inkasovali po brejcích a zápas se asi rozhodnul. V minutě 50. a 57. se prosadil dvakrát P. Horák, čímž zkompletoval hattrick. Posledním střelcem byl J. Hajduk, který se v 87. minutě hezky trefil střelou z hranice velkého vápna.

Boletice - Benešov

9. listopadu 2016 v 21:13 | Milda
Boletice - Benešov 0:3 (0:2)

Sestava Boletic: Vorel, Klaban R., Michalec, Švec, Beutler (86. Zupko D.), Šindelář, Znojemský, Ranftner, Šorm, Bernat, Cimpl.

Sestava Benešova: Minařík, Padrta, Hnízdo, Pařízek, Mottl, Horvát, Malý, Marek, Pop, Brom, Kolář.

Úvod zápasu patřil jednoznačně hostům, kteří potrestali dvě naše chyby. Nejprve se v 6. minutě prosadil A. Pop a po něm v minutě 8. M. Brom - 0:2. Poté jsme přečkali ještě jednu velikou šanci hostí a zhruba od 25. minuty se hra vyrovnala a začala přehlídka našich velkých šancí, převážně O. Cimpla, které ale brankou neskončily. Protože ani hosté branku nepřidali, šlo se do kabin za jejich dvoubrankového vedení.

Druhý poločas začali hosté neproměněnou šancí, aby potom byla hra vyrovnaná až do 68. minuty, kdy jsme opět chybovali a R. Kolář upravil na konečných 0:3.

V dalším kole se představíme opět doma, kdy v posledním domácím utkání hostíme Šluknov. Zápas je na programu v sobotu 12.11.2016 od 10:30 hodin.