14. dubna 2017 v 10:17 | Milda
V. Šenov - Boletice 3:2 (2:2)

Sestava Šenova: Smutný, Bálek, Petružálek, Rubanický, Malý (84. Bilý), Kucr (46. Stelmaščuk), Kozák, Skyva (78. Verner), Obergruber (46. Vichterey), Pánik (70. Smejkal), Kříž.

Sestava Boletic: Novák, Ženíšek, Plosza (70. Klaban R.), Šindelář, Švec (88. Horáček), Znojemský (72. Šorm), Ranftner, Matys, Klaban J. (70. Hruška), Beutler, Němec.

V dalším kole jsme zavítali na půdu Velkého Šenova. Byl to důležitý zápas. V úvodu zápasu se hrála vyrovnaná partie. Nás zachránilo břevno, domácí potom tyč. Do vedení se dostali ve 26. minutě domácí po rohovém kopu, když se prosadil důrazný F. Skyva - 1:0. Nám se ale rychle podařilo skóre otočit. Nejprve jsme ve 30. minutě předvedli rychlou akci po pravé straně po ose T. Beutler - M. Šindelář - L. Ranftner a vyrovnávající B. Matys - 1:1. Ve 32. minutě jsme se dostali do vedení, když L Ranftner prodloužil autové vhazování a M. Šindelář prostřelil domácího brankáře - 1:2. Další důležité okamžiky přišly na konci poločasu. Ve 43. minutě byl proti nám nařízen pokutový kop, který proměnil D. Obergruber - 2:2. V závěru jsme mohli jít opět do vedení, ale tísněný T. Beutler hlavičkoval mimo bránu.

Druhý poločas už byli lepší domácí. Nás držel M. Novák. Naši největší šanci neproměnil T. Beutler, který sice v samostatném úniku obstřelil domácího brankáře, ale s ním i bránu. Rozhodnutí tak přišlo v 75. minutě, když se z blízka prosadil R. Smejkal - 3:2. Nám se již odpovědět nepodařilo.

V příštím kole přivítáme v sobotu 15.04.2017 od 13:30 hodin Heřmanov.

Boletice - Hostovice

5. dubna 2017 v 1:05 | Milda
Boletice - Hostovice 3:2 (0:2)

Sestava Boletic: Novák, Ženíšek, Horáček (25. Plosza), Šindelář, Švec, Znojemský, Klaban R. (70. Šorm), Ranftner (90. Procházka), Beutler, Němec, Rohlíček (46. Cimpl).

Sestava Hostovic: Koželuh, Sibal, Štorc, Černohorský, Lank, Štolba, Langer, Tipan, Křesánek, Mohaupt, Veselý (74. Bude).

V prvním jarním domácím kole jsme přivítali Hostovice.

První poločas jsme nepředvedli vůbec nic a hosté nás po zásluze trestali. Dlouho jsme odolávali, ale po chybě ve středu hřiště hosté předvedli rychlý protiútok a P. Lank otevřel skóre - 0:1. Již za 4 minuty to po střele A. Černohorského bylo 0:2. Do poločasu se již naštěstí skóre nezměnilo, za což jsme byli vděční hostujícím střelcům a M. Novákovi.

O přestávce proběhla v kabině menší bouřka a do druhého poločasu nastoupilo za nás jiné mužstvo. Přidali jsme na důrazu a šance na sebe nenechaly dlouho čekat. O. Cimpl se dvakrát sám při úniku připravil o možnost zakončit, ale potom byl v 58. minutě jasně faulován v pokutovém území a následnoý pokutový kop proměnil P. Znojemský - 1:2. Vyrovnání jsme se dočkali v minutě 71. Důrazem po rohovém kopu se prosadil L. Ranftner - 2:2. Potom byly k vidění šance na obou stranách. Nás několikrát podržel M. Novák. V 87. se dostal do úniku O. Cimpl, tentokráte se k zakončení dostal a poslal nás do vedení 3:2. Pop rozehrání ale hosté dokázali skórovat, naštěstí ale byl odmáván ofsajd, což potvrdili i příznivci hostujícího celku.

V dalším kole nás čeká důležitý zápas na půdě Velkého Šenova. Zápas je na programu v neděli 09.04.2017 od 15:00 hodin.

Trmice - Boletice

5. dubna 2017 v 0:42 | Milda
Trmice - Boletice 4:0 (1:0)

Sestava Trmic: Ajm, Tadlánek, Jaroš, Šalda, Nekola (81. Benáček), Petera, Hrudka, Pokorný (87. Puchta), Chrudimský, Uhlíř (80. Jelínek), Greé.

Sestava Boletic: Vorel (46. Bernat), Šindelář, Švec, Znojemský, Michalec, Ranftner, Horáček (81. Zupko), Klaban J., Beutler, Němec, Rohlíček (73. Šorm).

V prvním jarním kole jsme zavítali do Trmic.

Domácí začali náporem, který jsme ale ustáli. Ve 12. minutě se ale domácí prosadili šťastnou střelou, a to konkrétně M. Petera - 1:0. Nálsedně jsme hru vyrovnali. Měli jsme i několik dobrých šancí, největší ve 45. minutě, ale hlavička M. Švece mířila jen do rukavic domácího brankáře.

Do druhého poločasu již nenastoupil J. Vorel, do brány tak musel jít L. Michalec. V 62. minutě jsme předvedli první obrovskou chybu a darovali jsme P. Uhlířovi lacinou branku - 2:0. V 74. minutě se situace opakovala, stejný hráč dává hodně lehce na 3:0. Hattricj P. Uhlíř dovršil po brejku v 80. minutě, když uzavřel na 4:0. My jsme mohli následně aspoň skóre zkorigovat, ale hlavička L. Ranftnera skončila na břevně.

UNION Děčín - Boletice

5. dubna 2017 v 0:27 | Milda
UNION Děčín - Boletice 7:2 (4:1)

Sestava Unionu: Jeřábek, Sejkora, Huček (55. Nedvěd), Brázdil, Němec M., Kalaš, Murdych, Očipka (67. Humlíček), Bedrníček, Eichelmann, Galaš.

Sestava Boletic: Vorel, Šindelář (69. Bernat), Znojemský, Švec, Klaban R. (27. Horáček), Ranftner, Janovský (5. Šorm), Beutler, Rohlíček (88. Jarolím), Michalec, Cimpl.

V posledním kole jsme zajížděli do Bynova, kde hraje UNION Děčín.

Do utkání vstoupili úspěšně domácí, kteří se v 8. minutě prosadili z rychlého protiútoku, střelcem byl P. Očipka - 1:0.
Za pět minut prostřelil Galaš J. Vorla a bylo to 2:0. Prakticky po rozehrání našel P. Znojemský O. Cimpla, který hlavou zkorigoval na 2:1. V 16. minutě mohl J. Rohlíček dokonce srovnat, ale mířil těsně vedle. Tak nás domácí potrestali, když se v 18. minutě prosadil L. Eichelmann - 3:1. V 21. minutě Galaš zvyšoval již na 4:1. Do poločasu byly k vidění šance na obou stranách, ale skóre se již nezměnilo.

Druhý poločas pro nás začal ale pátou inkasovanou brankou, když se v 51. minutě prosadil po rohovém kopu J. Murdych - 5:1. V 67. minutě jsme předvedli další hrubku a P. Očipka ji potrestal - 6:1. V 87. minutě další chyba, J. Murdych - 7:1.
V 88. minutě jsme dokázali upravit na konečných 7:2, když se prosadil T. Beutler.

Podzim jsme tak zakončili s bilancí 4 výher jedné remízy a 8 proher se ziskem 14 bodů na 11. místě. Na jaře nás tak čeká tvrdý boj o záchranu.