Boletice - Chuderov

14. června 2017 v 12:03 | Milda
Boletice - Chuderov 1:10 (1:7)

Sestava Boletic: Klaban R., Ženíšek, Plosza, Šindelář, Šorm, Horáček, Ranftner, Klaban J., Beutler, Rohlíček (62. Procházka), Němec (60. Křehota).

Sestava Chuderova: Bakiu, Šindelář, Protschke, Moučka (53. Svačil), Rohlík J., Rohlík M., Žárský, Řezníček, Vosyka, Zvonek, Dvořák (60. Koubek).

Již před zápasem bylo jasné, že půjde o jasnou záležitost...

Za nás ve 34. minutě snižoval J. Rohlíčekpo nahrávce M. Šindeláře na 1:3.

Tisá - Boletice

14. června 2017 v 11:55 | Milda
Tisá - Boletice 4:0 (2:0)

Sestava Tisé: Koucký, Zub, Martinů, Pešata, Babača, Povejšil, Burian, Bláha, Kříž, Rehn, Marek

Sestava Boletic: Vorel, Ženíšek (75. Horáček), Šindelář, Šorm (46. Němec), Švec, Znojemský, Klaban R., Ranftner, Procházka (46. Klaban J.), Beutler, Rohlíček.

V nejdůležitějším zápase sezóny jsme selhali a odstartovali jsme tím mizérii...

Ihned po rozehře domácích přišel centr do našeho pokutového území, J. Vorel na míč nedosáhl a R. Klaban si dal vlastní branku - 1:0. Do dvoubrankového vedení se domácí dostali ve 20. minutě po standardní situaci, úspěšným střelcem byl V. Burian. V naší největší šanci se ocitnul M. Šindelář, ale domácí brankář ho vychytal.

Začátek druhého poločasu pohřbil naše naděje, když se ve 47. minutě po chybě J. Němce dostal do úniku V. Burian a zvýšil na 3:0. Pak jsme dvakrát nastřelili brankovou konstrukci, aby domácí D. Babača v 83. minutě upravil na konečných 4:0.