Srpen 2017

I. B třída - zhodnocení

14. srpna 2017 v 0:19 | Milda
Dle dostupných informací se krajská soutěž do Boletic vrátila po 50 letech. Do 10 kola jsme měli elán a chuť, kdy jsme předváděli i celkem pěkný fotbal. Ke konci podzimu jsme však přestali poctivě trénovat a přišla krize, kterou ukončila až podzimní přestávka. V jarní části se situace opakovala, začátek ještě ušel. Ale co se dělo od zápasu v Tisé raději zapomenout... Výsledkem byla konečná bilance 5 výher, 3 remíz ( 3 plusové body po PK ) a 18 porážek při hrozivém skóre 48:121 a sestupové 12. místo.

Nejlepším střelcem se stal Josef Rohlíček se 14 brankami. Následovali Lukáš Ranftner a Miloslav Šindelář se 6 brankami, Tomáš Beutler se 5, dále čtyřgóloví Ondřej Cimpl, Martin Švec a Pavel Znojemský. Po jedné brance přidali Martin Bernat, Matěj Janovský, Jakub Klaban, Bohuslav Matys a Petr Procházka.

Kopali jsme 5 pokutových kopů, 4 jsme proměnili (všechny P. Znojemský), 1 jsme nedali (J. Rohlíček)

Dvakrát jsme vstřelili hattrick - J. Rohlíček a M. Šindelář.

Dvakrát jsme udrželi čisté konto: při nejvyšší výhře doma nad Tisou v poměru 8:0 a naopak nejhubenější proti Přestanovu 1:0.

V příští sezóně nás tedy čeká opět Okresní přebor. U toho já ale již budu v jiném dresu, když jsem se po dlouhých letech rozhodnul k přestupu do nedalekých Těchlovic. Pokud někdo bude chtít spravovat tento blog, nechť se mi ozve. Takže sportu zdar, fotbalu zvláště, loučí se s Vámi Miloslav Šindelář.

Boletice - Union

13. srpna 2017 v 23:40 | Milda
Boletice - Union 3:4 (1:1)

Sestava Boletic: Vorel, Ženíšek, Plosza, Šindelář, Švec, Klaban R., Ranftner, Klaban J., Beutler, Rohlíček, Němec (81. Horáček).

Sestava Unionu: Jeřábek, Eichelmann, Němec, Huček, Bedrníček, Sejkora, Očipka, Humlíček (46. Valenta), Bezouška (88. Nedvěd), Murdych, Brázdil (77. Zvolský).

V posledním zápase sezony a také v I. B třídě jsme v derby utkání přivítali Union.

Zápas začal převahou hostů, kteří byli favoritem. Odměnou jim bylo vedení, když po několika předchozích šancích dokázali skórovat P. Očipkou v 17. minutě - 0:1. Nám se však podařilo v 27. minutě vyrovnat, když se pěknou střelou ze střední vzdálenosti prosadil J. Klaban - 1:1. Do konce poločasu se již skóre nezměnilo, ikdyž šance byly k vidění na obou stranách.

Hosté se vedruhém poločase opět dostali do vedení, když se opět prosadil P. Očipka, tentokráte v 54. minutě z přímého kopu - 1:2. Za dalších 5 minut hosté podnikli rychlý protiútok, na jehož konci byl přesně zakončující Z. Brázdil - 1:3. V 62. minutě jsme se ale dostali na dostřel, když po rohovém kopu snížil L. Ranftner - 2:3. Bohužel hosté opět odskočili na rozdíl dvou branek v 65. minutě zásluhou J. Murdycha - 2:4. V 82. minutě jsme se ještě naposledy prosadili v krajské soutěži, když se hlavou trefif T. Beutler a upravil na konečných 3:4.